کد خبر: 3238 سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶- ساعت ۱۲:۴۹

زمان و مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در خنج مشخص شد

حجت الاسلام قاسم اسلامی‌نسب رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنج در گفتگو با خنج کهن، ضمن گرامیداشت فرارسیدن روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، گفت: روز قدس ریشه در تاریخ انقلاب اسلامی دارد. این روز یک روز صرفاً سیاسی نیست، بلکه نماد همبستگی امت اسلامی در سراسر جهان می‌باشد.

وی ادامه داد: بر همه ما لازم و واجب است که با حضور در راهپیمایی روز قدس، ضمن ادای تکلیف شرعی، بار دیگر تنفر و انزجار عمومی خود را نسبت به رژیم صهیونیستی اشغالگر قدس اعلام نموده و همچنین با شهیدان والامقام ایران اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی و همچنین مقام معظم ولایت و رهبری، تجدید عهد نماییم.رئیس اداره تبلیغات اسلامی خنج اظهار داشت: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان خنج، بعد از برپایی نماز باشکوه جمعه دوم تیرماه، ساعت 14، از مسجد جامع شهر خنج به سمت تالار شهر برگزار می‌شود.

اسلامی‌نسب افزود: ستاد برگزاری روز جهانی قدس از عموم امت اسلامی شهرستان خنج دعوت می‌کند تا با شرکت گسترده در راهپیمایی، یک بار دیگر وحدت و انسجام خود را به نمایش گذاشته و تنفر و انزجار خود را از رژیم کودک‌کش اسرائیل و تمامی مستکبرین عالم به نمایش گذارند.


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی خنج کهن می باشد