کد خبر: 3112 سه شنبه ۲۱ دي ۱۳۹۵- ساعت ۴:۳۲

پیام تسلیت فرماندار، ائمه جمعه و شورای اسلامی خنج در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

به گزارش خنج کهن، فرماندار، ائمه جمعه اهل سنت و شیعه و همچنین شورای اسلامی خنج در پیامی مشترک، درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.

متن این پیام که روابط عمومی فرمانداری ارسال نموده، بدین شرح است:

باسمه تعالی
انا لله و انا الیه راجعون

عروج ملکوتی عالم وارسته، انقلابی، شجاع و استوانه نظام جمهوری اسلامی ایران، یار دیرین حضرت امام (ره) و رهبری را که عمر شریفشان در مسیر اعتلای پرچم جمهوری اسلامی ایران سپری گردید، به ساحت حضرت ولی الله الاعظم(عج)، مقام معظم و معزز رهبری، ملت شریف ایران و خاندان شریف ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان ترفیع درجات، غفران و رحمت واسعه الهی را مسألت می نماییم.

بی شک مجاهدتهای بی وقفه ایشان در این سال های حساس و برهه های خطیر انقلاب اسلامی در کنار مقام عظمای ولایت بر هیچ کسی پوشیده نیست؛ درد و رنج دوران قبل، حین و پس از انقلاب و سینه سپر کردن در مقابل هجمه های مخالفین و منتقدین و هدایت و سکانداری کشتی انقلاب، رنجی کمتر از اسارت ها و زندانی های سیاسی دوران ستمشاهی نداشت.

چهره مبرز ایشان در عرصه سیاسی بعنوان یک شخصیت معتدل موجب شده بود که طیف زیادی از جریان ها و چهره های سیاسی به ایشان بعنوان یک تکیه گاه و مرکز ثقل استراتژی  نگاه کنند و وی را پشتوانه محکمی برای نظام و رهبری بدانند.

اینجانبان به نمایندگی از مردم شریف شهرستان خنج، این ضایعه جبران ناپذیر را مجدداً به بیت شریف آن مرحوم تسلیت عرض می نماییم.


حجت الاسلام رضا صفایی امام جمعه خنج
شیخ عبدالصمد ابونجمی امام جمعه خنج
شورای اسلامی خنج
مختار عباسی فرماندار شهرستان خنج


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی خنج کهن می باشد